Trendyolmilla Home Metal Tabak

15+ Ürün
TRENDYOLMİLLA HOME Üç Bölmeli Pirinç Malzemeli Sunum Tabağı 23cm x 18cm TPHSS...
En Çok Ziyaret Edilen 9. Ürün

Trendyolmilla Home Üç Bölmeli Pirinç Malzemeli Sunum Tabağı 23cm x 18cm TPHSS26TBK00065

Sunum Tabağı
1
4.9
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
949,99 TL
TRENDYOLMİLLA HOME 4'Lü Metal Sunum Tabağı Seti (18,5 cmx2 ve 23,5 cmx2 )TPHS...
Hızlı Teslimat

Trendyolmilla Home 4'Lü Metal Sunum Tabağı Seti (18,5 cmx2 ve 23,5 cmx2 )TPHSS26TBK00043

Sunum Tabağı
4
4.0
(10)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
497,99 TL
(124,50 TL/adet)
TRENDYOLMİLLA HOME 2'li Metal Ayaklı Sunumluk 10cm x 8cm TPHSS26TBK00040
Hızlı Teslimat

Trendyolmilla Home 2'li Metal Ayaklı Sunumluk 10cm x 8cm TPHSS26TBK00040

Sunum Tabağı
2
3.2
(23)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
740,99 TL
(370,50 TL/adet)
TRENDYOLMİLLA HOME 2 Katlı Metal Sunumluk TPHAW27TBK00050
Hızlı Teslimat

Trendyolmilla Home 2 Katlı Metal Sunumluk TPHAW27TBK00050

Sunum Tabağı
1
4.4
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
882,99 TL
(441,50 TL/adet)
TRENDYOLMİLLA HOME Premium Metal Ayaklı Sunu Tabağı 24 cm TPHAW27TBK00049
Hızlı Teslimat

Trendyolmilla Home Premium Metal Ayaklı Sunu Tabağı 24 cm TPHAW27TBK00049

1
Sunum Tabağı
4.8
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
627,99 TL
(627,99 TL/adet)
TRENDYOLMİLLA HOME 2'li Dikdörtgen Metal Sunum Tabağı TPHAW26TBK00063
En Çok Satan 3. Ürün

Trendyolmilla Home 2'li Dikdörtgen Metal Sunum Tabağı TPHAW26TBK00063

Sunum Tabağı
2
4.5
(68)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
324,99 TL
(162,50 TL/adet)
TRENDYOLMİLLA HOME Oval Metal Sunum Tabağı 40x18cm TPHAW27TBK00048
En Çok Ziyaret Edilen 8. Ürün

Trendyolmilla Home Oval Metal Sunum Tabağı 40x18cm TPHAW27TBK00048

1
Sunum Tabağı
5.0
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%11

403,99 TL
453,99 TL
TRENDYOLMİLLA HOME 6'lı Kahve Yanım Sunumluk&İkramlık TPHAW26TBK00064
En Çok Değerlendirilen 6. Ürün

Trendyolmilla Home 6'lı Kahve Yanım Sunumluk&İkramlık TPHAW26TBK00064

6
Sunum Tabağı
3.9
(124)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
422,99 TL
(70,50 TL/adet)
TRENDYOLMİLLA HOME 2'li Gümüş Renk Metal Ayaklı Çerezlik & Lokumluk - Dövme D...
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

Trendyolmilla Home 2'li Gümüş Renk Metal Ayaklı Çerezlik & Lokumluk - Dövme Desenli Sunum Kasesi 240ml TPHSS26TBK00041

Sunum Tabağı
2
4.2
(16)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
396,99 TL
(198,50 TL/adet)
TRENDYOLMİLLA HOME 6'lı Dövme Model Lokumluk&Sunumluk 8 cm TPHSS26TBK00066
Hızlı Teslimat

Trendyolmilla Home 6'lı Dövme Model Lokumluk&Sunumluk 8 cm TPHSS26TBK00066

Sunum Tabağı
6
4.7
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
515,99 TL
(86 TL/adet)
TRENDYOLMİLLA HOME 2'li Gümüş 12x8,6 cm Dalgalı Model Sunumluk TPHAW27TBK00047
Hızlı Teslimat

Trendyolmilla Home 2'li Gümüş 12x8,6 cm Dalgalı Model Sunumluk TPHAW27TBK00047

2
Sunum Tabağı
3.7
(3)
673,99 TL
(168,50 TL/adet)
TRENDYOLMİLLA HOME 2'li Ayaklı Metal Sunum Tabağı 10,3x13x11,4 cm TPHAW27TBK0...
Hızlı Teslimat

Trendyolmilla Home 2'li Ayaklı Metal Sunum Tabağı 10,3x13x11,4 cm TPHAW27TBK00052

1
Sunum Tabağı
2.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
614,99 TL
(307,50 TL/adet)
TRENDYOLMİLLA HOME İki Bölmeli Pirinç ve Mermer Malzemeli Sunum Tabağı 23cm x...
Hızlı Teslimat

Trendyolmilla Home İki Bölmeli Pirinç ve Mermer Malzemeli Sunum Tabağı 23cm x 18cm TPHSS26TBK00063

Sunum Tabağı
1
4.5
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
772,99 TL
TRENDYOLMİLLA HOME 4'lü Gold Kenar Detaylı Lokumluk (çap:6cm yükseklik:3,5 cm...
Hızlı Teslimat

Trendyolmilla Home 4'lü Gold Kenar Detaylı Lokumluk (çap:6cm yükseklik:3,5 cm)TPHAW27TBK00004

4
Sunum Tabağı
5.0
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
558,99 TL
(139,75 TL/adet)
TRENDYOLMİLLA HOME 6'lı Dövme Model Gold Lokumluk&Sunumluk 8 cm TPHSS26TBK00066
Hızlı Teslimat

Trendyolmilla Home 6'lı Dövme Model Gold Lokumluk&Sunumluk 8 cm TPHSS26TBK00066

6
Sunum Tabağı
4.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
561,99 TL
(93,67 TL/adet)
1

Fiyat

Fiyat Geçmişi

Parça Sayısı

Fotoğraflı Yorumlar

Birlikte Al Kazan

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun