Trendyol
Trendyol

Biz Kimiz

Şirket Bilgileri
 • Trendyol

  2011'den bugüne, müşterilerimize ve tedarikçilerimize sorunsuz bir e-ticaret deneyimi sunarak pozitif etki yaratma misyonuyla çalışıyoruz.

 • Trendyol

  Yaklaşık 7 milyon müşterinin ve 250 tedarikçinin güveni, bizi Türkiye'nin en çok ziyaret edilen moda platformu haline getirdi ve dünyanın en iyi e-ticaret platformlarından biri yaptı.

 • Trendyol

  Kazandığımızı topluma geri vermek DNA'mızda var. Bunu, yerel üreticilerimizin dijitalleşmesini destekleyerek ve kadınların dijital ekonomide, üretimde yer almasına imkan sağlayarak yapıyoruz.

 • Trendyol

  Ekosistemimizdeki lider Ar-Ge merkezi olan Trendyol Tech faaliyetlerini sürdürüyor. Trendyol Express ile, en hızlı büyüyen lojistik ağlarından birini yürütüyoruz.

Önemli Veriler
 • TrendyolYaklaşık 7 milyon müşteri
 • Trendyol250'den fazla tedarikçi
 • TrendyolPlatformda 19.650'den fazla ürün
 • TrendyolAvrupa'da 27, MENA bölgesinde 6 ülkeye teslimat.
Vizyon

Vizyonumuz modayı teknoloji ile harmanlayarak müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız için dünya çapında bir numara olmaktır.

Ne Yapıyoruz?

Tüketicimiz İçin
TRENDYOL COLLECTION
Tarzına uyan ulaşılabilir trendler.

Amacımız, uygun fiyatlarla trendleri bir araya getirerek, modayı herkes için erişilebilir kılmaktır. Giyim, ayakkabı ve aksesuarlarda sahip olduğu geniş ürün çeşitliliğiyle Trendyol Collection, podyumlardan gelen trendleri her tarza, her duruma ve her bütçeye uygun günlük kombinleri dönüştürüyor. Işıltılı parti seçkilerinden (Trendyol Party) jean koleksiyonlarına (Trendyol Denim), muhafazakar koleksiyonlardan (Trendyol Modest), büyük beden koleksiyonlarına (Trendyol Curve) ve genç ve gündelik tarzlara (Edit by Trendyol) kadar çok farklı kitlelere hitap eden koleksiyonlara sahibiz. Trendyol Collection, hem kadınlar hem de erkekler için trend parçalarla, gündelik rahatlıktan, eleganlık ve şıklığa kadar, benzersiz tarzınızı yaratmanıza yardımcı oluyor.Günlük moda ilhamı ve güncel trendler için @trendyolmilla'yı takip edin.

Çalışanlar İçin

Trendyolmilla Takımı, Değerler ve Kültür

Çeşitlilik, Kapsayıcılık ve Destekleyicilik

Biz kapsayıcı bir iş ortamının gücüne inanıyoruz. Platformumuz ve iş yerimiz herkese açık. Burada yer alan herkes Trendyolmilla'nın canlı kültürüne yeni renkler katar. İşimizde temsil edilen her bir ses, hepimizin birlikte gelişmesine ve geleceği birlikte şekillendirmesine katkıda bulunur. Bir teknoloji şirketi olarak, herkes için eşit fırsatlar yaratmaya inanıyor, kadın girişimciliğini ve istihdamını destekliyoruz. %74 kadın çalışan, %78 kadın yönetici oranıyla, bölgedeki diğer şirketlere kıyasla önemli ölçüde yüksek bir kadın istihdamına sahibiz. Kapsayıcı ve adil bir teknoloji kültürünü teşvik etmeye çalışıyoruz.


Değerlerimiz

Önce Müşteri
Önceliğimiz müşterilerimize hatasız bir e-ticaret deneyimi sunmaktır.
Takım Olmanın Gücü
Birbirimize değer verir ve güçlendirir, ortak hayalimizi bir ekip olarak gerçekleştirmeye çalışırız.
Her Zaman Samimi ve Tevazu Sahibi
Varsayımlar yapmadan doğrudan ve samimi iletişim kurarız. Hiyerarşilere veya unvanlara değil, en iyi sonuca odaklanırız.
Her Gün Daha İyi Olmaya Çalış
Her gün daha iyi olmaya çabalar, sürekli ilerlemeyi hedefleriz.
Sonuçlar Önemli
Çözüm odaklıyız ve işimize sahipleniriz. Görüşlere değil, sonuçlara değer veririz.
Verilere Güven
Her kararın temeli verilere dayanır.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilir Etki Planı

Amacımız, insanlar ve gezegen üzerinde olumlu bir etkisi olan sürdürülebilir bir e-ticaret platformu olmaktır. Trendyol Sürdürülebilir Etki Planı, paydaşlarımızla sorumlu bir şekilde nasıl büyüyebileceğimize dair bir rehberdir. Bu rehber, çalıştığımız kişilerin yaşam kalitesini artırmaya yönelik günlük eylemleri vurgulamakta ve gezegenimizi gelecek nesiller için koruma hedefimizi açıklamaktadır.

 • 1
  GEZEGEN
  • Operasyonlarımızı dönüştürmeye ve gezegenimizi korumaya kararlıyız. Etki yaratabileceğimiz üç alanı belirledik:

  • 1.1 Karbon Azaltma:

   Tüm operasyonlarda sera gazı emisyonlarını azaltmaya çalışıyoruz.

  • 1.2 Ambalaj ve Atık:

   Ambalaj atıklarını en aza indiren yeni tasarımları içeren daha döngüsel bir sistem geliştiriyoruz ve daha sürdürülebilir malzemelere geçiyoruz.

  • 1.3 Sürdürülebilir Üretim:

   Trendyolmilla olarak, inovasyon ve tasarım aracılığıyla sürdürülebilir ve izlenebilir üretime adanmış durumdayız. Trendyolmilla, değer zincirinde iş etiği evrensel standartlarını ve değerlerini koruma yolunda çalışmaktadır.

 • 2
  İNSANLAR
  • Takımımız ve tedarikçiler için olumlu bir etki yaratma konusunda kararlıyız.

  • 2.1 Takım:

   Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık konusundaki taahhütlerimiz, takımımız, ortaklarımız ve müşterilerimiz için bir şampiyon gibi hareket etmemize imkan verecek. Farklı kitlelere hizmet veriyoruz ve sadece çeşitliliğe sahip bir ekip, ekosistemimize farklı perspektifler ve benzersiz çözümler getirebilir.

  • 2.2 Tedarikçiler:

   Daha büyük bir iş ekosisteminin bir parçasıyız ve küçük ve orta ölçekli işletmelerin, kadın girişimcilerin ve kadın kooperatiflerinin başarısına önem veriyoruz. Onların büyümesini desteklemek için programlar ve hizmetler geliştiriyoruz.

  • 2.3 Topluluk:

   Toplumun bir parçası olarak şirketlerin ekonomik ve sosyal etki alanlarında sorumluluk taşıdığına inanıyoruz. Sosyal sorunlarla başa çıkmaya yardımcı olmak için çeşitli paydaşlar ve yerel topluluklarla işbirliği içinde sosyal ve çevresel etkileri odaklanan projeleri hayata geçiriyoruz.

  • 2.4 Yönetişim:

   Sürdürülebilirlik stratejimizi değerlendirmek, şeffaf ve çevik sistemler oluşturmak için çaba sarf ediyor ve bu sistemleri, her bir taahhüdümüzü yansıtan politikaları uygulayarak destekliyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Maslak Campus

Maslak, Trendyol Campus Büyükdere Cd. No:243 Spine Tower, 34485 Sarıyer/İstanbul

Ankara Office

Mustafa Kemal Mah. 2118 Cadde Maidan A Blok 6. kat Çankaya

Erguvan Operation Center

Akse Mahallesi 553. Sk. No: 11 Çayırova/Kocaeli

İzmir Office

Adalet Mah. Manas Bulvarı No:39 Folkart Towers B Kule 40. Kat Bayraklı, İzmir

Kiraz Operation Center

Orta Mahalle Öztaş Sokak No:9 C1 Blok Tuzla

Berlin Office

TOG Kontorhaus, Kronenstraße 63, 10117 Berlin

Akasya Operation Center

Orta Mahalle Kamer Sokak Logipark Tesisleri B1 Blok, No:7 Tuzla

Amsterdam Office

Symphony Offices, Gustav Mahlerplein 3-117 Amsterdam - Netherlands